Film birazdan yüklenecek.  Tanıtımı geç  »

Elfen Lied Izle - Elfen Lied 1. Bölüm İzle 720p Altyazılı izle
IMDB: 8,1 Altyazılı 720p Hit: 753

Yönetmen : Mamoru Kanbe, Sumio Watanabe, Akira Iwanaga

Yıl : 2004

Tür : Aksiyon, Dram, Ecchi, Korku, Psikolojik, Romantizm

Süre : 25 dakika

Ülke : Japonya

Eklenme Tarihi : 28 Mart 2019

Vizyon Tarihi : 25 Temmuz 2004

Filmin Konusu

Insanlarin bir sonraki evrimi olduguna inanilan Dicloniuslar, bilim adamlari tarafinca insanligin düsmani olarak sifatlandirilmistir. Normal insanlardan fizyolojik olarak tek farklari iki boynuzlaridir. Oysa çok farkli bir silahlari daha vardir, hatta bu tehlikeli silahla dogmuslardir. Bu tehlikeli silahin bilimsel adi vektördür. Vektörler, düzgüsel insanlarin göremedigi averaj 2 mt. Uzunlugundaki kollardir. Öldürmeye egilimli Dicloniuslar, bu tabancai kullanmayi ögrendiklerinde insanligi yok etmeye çalisan varliklar olurlar. Bunun için önleme htiyaç duyan bilim adamlari, dogmus tüm boynuzlu çocuklari ya öldürür, ya da lablarda denek olarak kullanmak için hapsederler.

Bigün bu lablardan kaçmayi basaran bir Diclonius, insanogluin arasina karisir. Adi Lucy olan bu Diclonius, kaçarken basina aldigi bir kursun darbesiyle hafizasini kaybetmis ve kisiligi bölünmüstür. Sabaha karsi denizi izlemeye gelen iki kuzen Yuka ve Kouta, bir tek "nyuu" diyebilen iki boynuzlu çiplak bir kizla karsilasirlar. Nyuu'yu evlerine götürürler ve onunla yasarlar. Ama Nyuu'nun hafizasi süre zaman yerine gelir ve o zaman acimasiz katil Luy'ye dönüsür.

Insanligin yok olmasini engellemek isteyen bilim adamlari Lucy'yi öldürmek zorundadirlar. Bunun için önce Nana (7 numara) daha sonrasinda da Mariko (35 numara)yi kullanmalidirlar.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

Elfen Lied Izle Elfen Lied 1. Bölüm İzle altyazılı izle