Film birazdan yüklenecek.  Tanıtımı geç  »

Death Note Izle - Death Note 1. Bölüm İzle 720p Altyazılı izle
IMDB: 7,6 Altyazılı 720p Hit: 1476

Yönetmen : Tetsuro Araki

Nam-ı Diğer : Death Note Relight - Visions of a God

Yıl : 2006

Tür : Do?aüstü Güçler, Gerilim, Gizem, Psikolojik, Polisiye

Süre : 23 dakika

Ülke : Japonya

Eklenme Tarihi : 26 Mart 2019

Vizyon Tarihi : 4 Ekim 2006

Filmin Konusu

Yagami Light, üniversite giris imtihanlarina hazirlanan bir lise son sinif talebesidir. Light Raito, Japonya'nin belki de en becerili ve zeki talebesi olmasina karsin, yasadigi dünya ona tat vermemektedir. Her gün gitgide çogalan kabahat orani ve hak sisteminin çökmüslügü, onun için bu dünyayi daha da anlamsiz ve çürümüs kilmaktadir. Bu surattan da, hiç bir seyde anlam görmemektedir.

Light, bu buhranlarini kendi içinde yasarken, ders sirasinda bir defterin gökten düstügünü görür.Mektep çikisi elinde olmadan defterin düstügü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadir. Defteri yerden alip arastirdiginda hiç de inanacagi seylerle karsilasmaz.
"Bu deftere adi yazilan insan can verecektir."

Sebebini kendi dahi ögrenmeden, defteri alip evine döner. Konutta haberleri izlerken, bir adamin bir anaokulundaki talebeleri ve hocalari rehin aldigini izler. Defterin asilligini test etmek için rehin alan adamin ismini deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam can verir.

Defterin reelligi karsisinda afallamisa dönen Light, kendi ideal dünyasini yaratmak için degisik kabahatlilere yönelecektir. Ama ya dünya onun varligini bilip pesine dünyanin en iyi dedektifi L'i takarsa?
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

Death Note Izle Death Note 1. Bölüm İzle altyazılı izle